Minőségbiztosítási mérnök (junior mérnökök jelentkezését is várjuk) (Bercel)

Nemzetközi autóipari partnerünk főleg olaj és vízpumpákat gyártó, folyamatosan fejlődő üzemébe keresünk új mérnök kollégákat minőségügyi területre.

A cég jelenleg inkább mechanikus termékeket gyárt, így fémes szakterületről is várunk jelölteket, viszont új, elektronikus termékek bevezetése is folyamatban van, ezért az elektronikában jártas mérnököket is várunk.

Minőségbiztosítási mérnök (junior mérnökök jelentkezését is várjuk)

Feladatok

A minőségbiztosítási mérnök fő feladata az alábiak lesznek:

  • Kapcsolattartás a társosztályokkal,
  • Belső reklamációk kezelés,
  • Termékauditok végrehajtása,
  • Gyökérokok feltárása,
  • Selejtkezelés
  • Analízisfolyamat koordinálása.

Követelmények

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • Felsőfokú műszaki végzettséggel,
  • Legalább 1 év hasonló területen szerzett tapasztalattal,
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudással,
  • Képességgel önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt.

Amit kínálunk

Amit partnerünk kínál:

  • multinacionális környezet,
  • kihívást jelentő feladatok,
  • barátságos légkör,
  • versenyképes bérezés,
  • extra juttatások.

Munkavégzés helye

Bercel

Bercel