Minőségbiztosítási mérnök (Pécs)

A hirdetés már lejárt!

Folyamatosan fejlődő, pécsi székhelyű, piacvezető gyártóipari partner cégünk munkatársat keres

Minőségbiztosítási mérnök

pozícióba

Főbb feladatok

  • Minőségbiztosítási utasítások, eljárások elkészítése, bevezetése
  • Intézkedések kiadása, bevezetésük ellenőrzése
  • Hibaanalízisek lefolytatása
  • Vevői reklamációk kezelése, 8 D riportok elkészítése
  • Eltérés esetén korrekciós és megelőző intézkedésekben, javaslatok kidolgozásában való részvétel
  • Dokumentáció kezelése, aktualizálása

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Autóipari minőségbiztosítási szabványok ismerete
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • Könnyűiparban szerzett tapasztalat
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • változatos és kihívást jelentő feladatok
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • multinacionális környezet

A jelentkezéseket a Jelentkezés gombra kattintva várjuk.

Pécs