Minőségbiztosítási mérnök (Vas vármegye)

A hirdetés már lejárt!

Minőségbiztosítási mérnök

Leírás

Gyártó partnercégünk részére keresünk új kollégát

Feladatok

  • Felettesével együtt biztosítja, hogy a vonatkozó szabványok és iránymutatások követelményeit teljesítsék: a vonatkozó cGMP, ISO 9001 - Minőségirányítási rendszer (QMS), ISO 15378 - Elsődleges gyógyszercsomagolás, ISO 13485 - Orvostechnikai eszközök, gyógyszerkönyvek és egyéb, a gyógyszeripari környezetre vonatkozó iránymutatások
  • ISO 9001, ISO 15378, ISO 13485 - a tanúsítási státusz fenntartása, a követelmények figyelemmel kísérése, intézkedések megtétele
  • Részvétel a fejlesztésekben, felkészülés az auditokra, a dokumentumok karbantartása, a változások kezelése
  • Támogatás a belső auditok tervezésében és lebonyolításában, a kapcsolódó audit-visszaírások és CAPA-tételek létrehozása (+követés), az éves belső auditprogram létrehozása és nyomon követése/frissítése
  • A CAPA menedzsment eszköz (CAPA menedzsment szoftver) és a kapcsolódó folyamatok tulajdonosa
  • CAPA-k kiadása, a CAPA-k eredményeinek felülvizsgálata és jóváhagyása
  • A folyamattérképen alapuló dokumentumkezelési rendszer karbantartásának támogatása

Elvárások
  • Minőségügyi, természettudományi, élelmiszer- vagy gyógyszeripari területen szerzett diploma
  • Gyártási környezetben szerzett minőségügyi tapasztalat, legalább 5 év minőségirányítási rendszerben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó készség
  • A minőségirányítási rendszer szabványainak magas szintű ismerete, beleértve az ISO 9001-et
  • M365 ismeretek
  • Tapasztalat az auditálás terén (belső vagy beszállítói)

Előny:
  • ISO 13485, ISO 15378 GMP és egyéb gyógyszeripari irányelvek, SAP ismeret

Amit kínálunk
  • Munka és magánélet egyensúlya
  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Kiemelkedő bejárás támogatás
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Tiszta, igényes, modern munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidőbeosztás
  • Támogató csapat

Munkavégzés helye

Vas megye