Minőségbiztosítási mérnök (Tatabánya)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Észak-európai kultúrájú gyártó Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Minőségbiztosítási mérnök

Feladatok

  • A termeléshez kapcsolódó mintavételezési és minősítő folyamatok működtetése és fejlesztése, statisztika módszerek alkalmazása;
  • A minőségirányítási folyamatok karbantartása és fejlesztése;
  • A termeléshez kapcsolódó minőségbiztosítási dokumentációk létrehozása, frissítése és bevezetése a termelésbe, és a minőségbiztosítási osztályra egyaránt;
  • Rendszer felkészítése az ISO/FDA előírások szerinti tanúsításra, illetve belső auditokon való részvétel;
  • Minőségbiztosítási oktatások szervezése, lebonyolítása;
  • Együttműködés a kalibráló csoporttal minden, a termelési területen használatos minőségbiztosítási eszköz újra kalibrálásában;
  • Együttműködés a validációs csoporttal a termelési eszközök validálásában;
  • Részvétel a termék minőséghez kapcsolódó specifikációk és mérési módszerek felügyeletében és fejlesztésében;
  • Minőségirányítási módszerek és eszközök bevezetése, oktatása és alkalmazása;
  • Vevői reklamációk kivizsgálása, megelőző- illetve javító akciók kidolgozása és bevezetése;
  • Javító és megelőző tevékenységek kezdeményezése, nyomon követése;
  • A nem megfelelőségek (hibajelentések) kezelése, előfordulásuk csökkentése;
  • Havi quality riportok elkészítése.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Aktív angol nyelvtudás;
  • Pár év hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat;
  • MS Office ismeret;
  • ISO 9001/13485/14001/45001 ismeret.

Amit kínálunk

  • Work-life balance
  • Cafeteria
  • Bónusz
  • Bejárás támogatása

Munkavégzés helye

  • Tatabánya, Környe, Oroszlány

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Tatabánya