Minőségbiztosítási mérnök (Füzesgyarmat)

A hirdetés már lejárt!

Partnercégünk a világ egyik vezető automatizálási szakértőjeként és ipari robotgyártójaként ismert. A cég 1991 óta van jelen Magyarországon. Hazánkban három (Taksonyban, Füzesgyarmaton és Budapesten), Romániában (Temesváron) egy telephellyel rendelkezünk, és több mint 1500 munkatársat foglalkoztat. A legnagyobb gyáregység Füzesgyarmaton található: közel 24.000 m 2 alapterületű üzemünkben a robotokat megmozgató vezérlőszekrények készülnek és innen kerülnek kiszállításra a világ összes pontjára.

Minőségbiztosítási mérnök

Feladatok

A Minőségbiztosítási mérnök szakmailag támogatja a minőségügyi megbízottat és az egész minőségügyi csapatot.

Fő feladatai:

  • A minőségbiztosítási csoportvezető napi munkájának támogatása
  • Vevői reklamációk kezelése
  • Elsőminta jegyzőkönyvek dokumentációk készítése
  • Termékminőség fejlesztésben való aktív részvétel
  • Belső nem megfelelőségek csökkentésére való javaslattétel, beleértve az okok feltárását
  • Aktív részvétel a javító, illetve a megelőző intézkedésekbevezetésben
  • Minőségügyi projektek tervezése, lebonyolítása, utókezelése.
  • Kimutatások, KPI-ok készítése, adatok elemzése
  • Új termék bevezetésében aktív részvétel
  • Minőségügyi támogatás nyújtása a gyártási folyamatokhoz és projektekhez
  • Szükség esetén új belépők, átképzésben résztvevő munkavállalók oktatása, éves ismétlődő oktatások tartása.

Követelmények

Az ideális jelölt:

  • rendelkezik felsőfokú szakirányú végzettséggel (gépészmérnök, minőségügyi mérnök végzettség előny)
  • rendelkezik 1-3 éves hasonló területen, gyártó környezetben szerzett szakmai tapasztalattal
  • jártas a minőségügyi technikákban(FMEA, APQP, 8D,5W, Ishikawa, Pareto)
  • minimum középszinten beszél angolul és/vagy németül
  • jól kommunikál, pontos
  • képes a precíz munkavégzésre
  • rugalmas, terhelhető, csapatjátékos

Amit kínálunk

  • szakmai kihívások nemzetközi környezetben
  • cafeteria, 13. havi bér, prémiumrendszer
  • céges mobiltelefon, céges laptop
  • továbbképzések, tréningek

Munkavégzés helye

Füzesgyarmat