Minőségbiztosítási mérnök (Kistarcsa)

Dinamikusan fejlődő hazai állatgyógyászati cég

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI TERÜLETRE

Minőségbiztosítási mérnök

munkatársat keres
kistarcsai állatgyógyászati készítményeket gyártó GMP üzemébe

Feladatok

  • Kvalifikációs tervek fejlesztése kockázatértékelés segítségével
  • Kvalifikálások menedzselése, kapcsolattartás a külső partnerekkel és társosztályokkal
  • Kvalifikációs riportok készítése
  • Szoftverkvalifikációk koordinálása, szoftverkvalifikációs feladatban való részvétel
  • Kalibráló laboratórium munkájának támogatása, kalibrálások elvégzése/menedzselése
  • Szakirodalom követése, kapcsolódó szabványműveleti eljárások készítése

Elvárások

  • Végzettség: vegyész, vegyészmérnök, biomérnök, gépészmérnök
  • Tapasztalat: minimum 3 éves gyógyszeripari gyakorlat
  • Nyelvtudás: középfokú angol
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs és konfliktuskezelő képesség
  • Csapatjátékos, kooperatív személyiség
  • Informatikai alapismeretek

Előnyök

  • Minőségirányítási tapasztalat
  • Metrológiai ismeretek
  • Gyártóüzemi, technológiai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér és azon felüli juttatások
  • Folyamatos fejlesztésekkel igyekszünk komfortosabbá tenni a munkakörülményeket
  • Hozzájárulunk a munkába járási költségekhez
  • Hosszútávú munka- és fejlődési lehetőséget biztosítunk, hiszen Vállalatunk egy biztos alapokon álló, a folyamatos fejlődés és innováció mellett elkötelezett magyar tulajdonú Vállalat

Munkavégzés helye

  • Kistarcsa

  • A "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva küldje el számunkra fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét.
Kistarcsa