Minőségbiztosítási mérnök gyakornok - Aszód (WHC021178) (Aszód)

Minőségbiztosítási mérnök gyakornok (WHC021178)

Partnerünk az autóüveg körbe fröccsöntésének specialistája. Profilukhoz tartozik még különböző gumi, műanyag alapanyagú autóalkatrészek gyártása. Saját piaci szegmensükben piacvezetők Európában.

Feladatok:

  • "Quality first" projekt keretén belül általános adatrögzítés,
  • Műszaki feladatok ellátása,
  • Minőségbiztosítási mérnökök napi szintű támogatása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • MS Office alkalmazások felhasználó szintű ismerete (Word, kimutatások, diagramok készítése Excelben)
  • Végzős alapképzésben vagy mesterképzésen részt vevő hallgatói jogviszony
  • Jelentkezés feltétele: magyar és angol nyelvű önéletrajz, motivációs levél

Munkavégzés helye

Aszód

Aszód