Minőségbiztosítási mérnök gyakornok (Warranty) (Oroszlány)

(Oroszlány, Tatabánya)

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk jelöltet a következő pozícióba:

Minőségbiztosítási mérnök gyakornok (Warranty)

Feladatok

  • Gyártósor minőségügyi támogatása
  • Vevőkkel való kapcsolattartás
  • Vevői garanciális megállapodások előkészítésében, lefolytatásában való részvétel
  • Garanciális analízisek elvégzése, dokumentálása
  • Garanciális pénzügyi előrejelzések készítése, karbantartása
  • Riportálás a vezető részére

Elvárások

  • Műszaki felsőfokú végzettség (gépész, mechatronikai vagy villamos)
  • Utolsó (fél)éves VAGY pályakezdő mérnökök jelentkezését várjuk, akik heti 40 órában tudják vállalni a munkát, heti 5 napban;
  • Középfokú angol nyelvtudás (mind írásban, mind szóban)
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret (MS Office)

Amit kínálunk

  • Bejárás 100%-os támogatása
  • Cafeteria
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat

Előnyök

  • Minőségbiztosítás területen végzett szakmai gyakorlat
  • Egyéb nyelvismeret (német, francia)

Munkavégzés helye

  • Oroszlány, Tatabánya

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Oroszlány