Minőségbiztosítási mérnök (Komárom-Esztergom megye) (Kisbér)

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Minőségbiztosítási mérnök (Komárom-Esztergom megye)

Feladatok

  • Vevőkkel történő napi szintű kapcsolattartás, szükség esetén a vevő telephelyén;
  • Új termék bevezetési folyamatok támogatása;
  • Próbagyártási folyamatok felügyelete a projektvezetővel együttműködve;
  • Termékdokumentációk (PFMEA, CP, PFC) átvizsgálása, módosítások elvégzése, új dokumentációk készítése;
  • PPAP dokumentációk jóváhagyási folyamatában való részvétel, a projekt team támogatása;
  • Ellenőrzési utasítások;
  • Minőségügyi mutatók nyomon követése, riportok készítése;
  • A termék és a gyártási folyamat kapcsán felmerülő hibákra javító akciók kezdeményezése;
  • Vevői reklamációk kezelése, 8D riport készítése, kommunikáció a vevőkkel;
  • Vevői portálok használata;
  • Aktív részvétel belső és külső auditokon;
  • Külföldi kiküldetések vállalása;
  • Munkavállalók minőségügyi szemléletének fejlesztése;
  • Folyamatfejlesztés a társterületekkel;
  • A problémák kezelése, gyökér okok elemzése, problémák megoldása.

Elvárások

  • Minőségbiztosítási mérnök vagy felsőfokú műszaki végzettség;
  • Termelő vállalatnál minőségügy területén szerzett 3-5 év tapasztalat;
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • Autóipari szabványok ismerete ISO TS/IATF 16949;
  • Minőségügyi technikák ismerete (APQP, PPAP, MSA, SPC, FMEA, 8D, 5WHY, Ishikawa).

Amit kínálunk

  • Hosszú távú stabil munkahely;
  • Kihívásokkal teli feladatok;
  • Dinamikus, összetartó csapat;
  • Béren kívüli juttatások és bejárás támogatás.

Munkavégzés helye

  • Kisbér

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.