Minőségbiztosítási specialista (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

Humán Centrum Kft.

Minőségbiztosítási specialista

Leírás

Napjaink egyik vezető gyógyszeripari vállalatának budapesti szervezete részére munkatársat keresünk. A vállalati kultúrája lehetőséget teremt mindenki számára, hogy szakmai profizmusa, haladó szemlélete, valamint teljesítményorientált légköre által kibontakoztassa tehetségét.

Feladatok

  • A minőségügyi rendszer fejlesztése, működésének fenntartása
  • A hatósági inspekciókra, auditokra való felkészülés támogatása
  • Minőségügyi folyamatok során keletkezett eltérések vizsgálatában való részvétel
  • Belső auditok előkészítése, támogatása
  • Tréning program fenntartása
  • Minőségbiztosítási projektek támogatása
  • A minőségkultúra fejlesztése és fenntartása

Elvárások

  • Felsőfokú természet- vagy élettudományi végzettség
  • Minimum 2 éves GxP környezetben szerzett minőségbiztosítási tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office)
  • Magabiztos, középfokú angol nyelvtudás

Amit mi kínálunk

  • Modern és nemzetközi munkakörnyezet
  • Támogató és változatos cégkultúra
  • Cafeteria rendszer
  • Versenyképes bérezés
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Home office

Munkavégzés helye

  • Távmunka