Minőségbiztosítási technikus (Tatabánya)

Delego Kft. Magyarország egyik meghatározó munkaerő-közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük töltsd ki a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot, valamint mellékletben csatold önéletrajzod.

Munkaerő-közvetítési engedélyszám: 4682-1/2012-80

Minősített kölcsönzői eng. szám.: BP/0701/075046-5/2022-10

Minőségbiztosítási technikus
237

Feladatok

  • Minőségügyi terv kivitelezése, összeállításban való aktív részvétel
  • Minőségi rendszer működtetése, fenntartása
  • Termelés indításának és megszakításának felügyelete, koordinálása
  • Igények felmérése, vevői és beszállítói kapcsolattartás folyamatosságának biztosítása
  • Minőségügyi információk begyűjtése azokból riport készítése a közvetlen vezető számára
  • Szükséges javítóintézkedések elrendelése és betartattatása
  • Folyamatok rendszeres ellenőrzése, felügyelete
  • Részvétel a problémák felderítésében, azok javításának elrendelése
  • Vevői elvárások biztosítása
  • Folyamatos jelentési kötelezettség a vezetőség számára

Elvárások

  • Legalább KÖZÉPFOKÚ végzettség
  • NÉMET nyelvtudás ismerete és használata napi szinten – ELENGEDHETETLEN a pozíció betöltésére

Amit kínálunk

Stabil hátterű osztrák tulajdonban lévő elektronikai termékeket gyártó partnercégünk részére munkatársakat keresünk MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI TECHNIKUS pozícióba.

Német nyelvtudással

Tatabánya-Környe Ipari Park

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

  • MEGEGYEZÉS szerinti bérezés
  • GYORS elbírálás, INTERJÚ után AZONNALI KEZDÉS
  • Bejelentett, hosszú távú lehetőség
  • VÁLTOZATOS munkavégzés
  • HATÁROZATLAN idejű, TELJES munkaidős jogviszony
  • Bejárás TÁMOGATÁSA
  • Multinacionális környezet

Tatabánya