Minőségbiztosítási technikus (Miskolc)

A hirdetés már lejárt!

Minőségbiztosítási technikus

Leírás

Acél huzal és kötél gyártással foglalkozó partnerünk számára keresünk Minőségbiztosítási technikus kollégát.

Feladatok

  • Félkész- és késztermék vizuális és méréses ellenőrzése az ellenőrzési -munkautasítások és csomagolási utasítások alapján
  • A mérési eredmények és az előforduló minőségi problémák dokumentálása
  • Manuális mérőeszközök használata (tolómérő, mikrométer)
  • A nem megfelelő termék azonosítása, kezelése, minőségi jelentés készítése
  • Termelés minőségügyi támogatása
  • Rend tartása, biztonsági szabályzatok betartása
  • Zárolt anyagok kezelése, dokumentálása
  • Minták előkészítése
  • Reklamációs folyamatok menedzselése, hibaanalízis, javaslattétel javító intézkedések bevezetésére, intézkedések, akciótervek nyomon követése a felmerülő problémák megoldására és újbóli elkerülésük érdekében
  • Minőségügyi folyamatokkal kapcsolatos dokumentáció és kimutatások kezelése
  • Minőségügyi KPI-ok felügyelete és betartatása
  • Aktív részvétel a minőségirányítási rendszer fejlesztésében, új termékek, folyamatok bevezetésével kapcsolatos feladatok minőségügyi oldalról történő szakmai támogatása és irányítása
  • 12 órás munkavégzés, megszakítás nélküli tevékenység, 3 nap munkanap, 3 nap pihenő

Elvárások
  • Minőségbiztosítási/Műszaki végzettség, minőségbiztosítási szakmai tapasztalat
  • Megbízható, precíz és önálló munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Magabiztos angol/német nyelvtudás, közép vagy felsőfokú
  • Határozott, magabiztos, proaktív személyiség
  • Rendszer szemlélet, analitikus gondolkodásmód

Előnyt jelent:
  • Gyártó cégnél szerzett releváns tapasztalat
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Mérési tapasztalat (tolómérő,mikrométer)

Amit kínálunk
  • Egy mentort, aki ott lesz melletted, nem hagy elveszni a sok új információban
  • A HR támogatását abban, hogy minél komfortosabban érkezz meg az új munkahelyedre és átlásd a helyi sajátosságokat
  • Munkábajárás térítés helyi és helyközi -100% bérlet
  • üzemanyag esetén nettó 30 ft/km
  • Heti gyümölcs biztosítás
  • Cafeteria nettó 25.000 ft próbaidő (3 hónap) lejárta után

Munkavégzés helye

Miskolc

Miskolc