Minőségbiztosítási technikus (Debrecen)

Minőségbiztosítási technikus

Leírás

Partnerünk Debrecenben építi meg második európai gyártóbázisát, hogy még hatékonyabban szolgálhassa ki az európai piaci igényeket és fejleszthesse nemzetközi termelési hálózatát. Dolgozzunk együtt az európai elektromobilitás jövőjén!

Feladatok

  • A termelés során keletkezett hibás termékek szétszerelése;
  • A gyártósoron előforduló hibák elemzése és javítása, és folyamatos fejlesztések támogatása;
  • Folyamatminőségi mérnökök támogatása, beleértve a gyártósor minőségi problémáinak elemzését és az elrendelt intézkedések hatásainak ellenőrzését, valamint a folyamatok lezárását;
  • Gépek és gyártósorok leállítása a szabályoknak megfelelően és a hibás termékek elkülönítése a vevőknek történő kiszállítást megelőzően;
  • SPC riasztási problémák kezelése;
  • A felettes által kijelölt különböző egyéb feladatok elvégzése.

Elvárások
  • Releváns szakképzettség;
  • Legalább 1 év tapasztalat folyamatminőség-menedzsment területén;
  • Minőségügyi eszközök, mint a QC7 technikák és 8D elemzési módszerek magas fokú ismerete;
  • A Microsoft Office szoftverek gyakorlott használata;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Későbbiekben több műszakos munkarend vállalása.

Előnyt jelent:
  • Angol nyelvtudás.

Amit kínálunk
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Modern munkakörnyezet, a legújabb technológiák alkalmazásával;
  • Stabilitás, hosszútávú karrierlehetőség;
  • Részvétel egy korszerű gyártóvállalat stratégiai folyamatainak kialakításában.

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen