Minőségbiztosítási technikus (Tamási) (Tamási)

Dinamikusan növekvő cégcsoportunk Minőségbiztosítási technikus munkatársat keres.

Az Exact Systems cégcsoport az egyik vezető globális minőségügyi szolgáltató, amely a világ 13 országában megtalálható. Dinamikusan növekvő cégcsoportunk Minőségbiztosítási technikus munkatársat keres Tamásiban történő munkavégzésre.

 Főbb feladatok, munkák:

  • Minőségügyi és élelmiszerbiztonsági szabványoknak, vevői elvárásoknak való megfelelőség biztosítása
  • A minőségfejlesztési, minőségjavítási tervek, feladatok kezdeményezése, megvalósulásuk koordinálása és felügyelete
  • Késztermék specifikációk frissítése
  • Vevői reklamációk kivizsgálása, termék visszahívások kezelése
  • Nem megfelelőségek, javító intézkedések nyomonkövetése
  • Belső auditok készítése
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Élelmiszeripari jogszabályok ismerete, HACCP rendszerekben való jártasság
  • Analitikus gondolkodásmód, elemzőkészség
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó problémamegoldó, együttműködő és koordináló képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Hosszútávú munkalehetőség egy családbarát munkahelyen
  • Változatos és felelősségteljes feladatok
  • Fejlődési lehetőség

Tamási