MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI TERÜLETRE MÉRNÖK (Kistarcsa)

A hirdetés már lejárt!

Dinamikusan fejlődő hazai állatgyógyászati cég

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI TERÜLETRE MÉRNÖK

munkatársat keres kistarcsai állatgyógyászati készítményeket gyártó GMP üzemébe

Feladatok

  • A telephelyen működő dokumentációs rendszer irányítása, fejlesztése
  • A telephelyen működő oktatási rendszer irányítása, fejlesztése
  • A dokumentációs rendszer szoftveres rendszerének üzemeltetése, fejlesztése
  • Oktatási rendszer szoftveres megoldásának bevezetése
  • Beszállítók minősítési eljárásában való részvétel
  • Sarzsdokumentációk ellenőrzése jóváhagyás és gyártás előtt
  • Kapcsolódó kivizsgálások végrehajtása, intézkedések meghatározása, elvégzése
  • Feladatkörébe tartozó szabványműveleti eljárások gondozása; szakirodalom követése
  • Auditokra, hatósági inspekciókra való felkészülés, azokon való részvétel
  • A minőségbiztosítási rendszer működésével kapcsolatos feladatokban való részvétel

Elvárások

  • Végzettség: vegyész, vegyészmérnök, biomérnök, gyógyszerész, vagy releváns tudományos végzettség
  • Gyógyszergyártó cégnél szerzett GMP tapasztalat
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Nyelvtudás: angol (középfok)
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Szisztematikus szemlélet
  • Csapatjátékos, kooperatív, nyitott személyiség, jó kommunikációs és konlifktuskezelő képesség

Előnyök

  • Minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat
  • Adatintegritási alapelvek ismerete (ALCOA és ALCOA+)
  • Érdeklődés az informatikai rendszerek iránt
  • Tapasztalat FDA irányelveknek megfelelő munkavégzésben

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag
  • hosszú távú fejlődési lehetőség
  • fiatalos, lendületes csapat

Munkavégzés helye

  • Kistarcsa

  • Küldje el számunkra fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.
Kistarcsa