Minőségbiztosítási villamosmérnök (16-2767) (Magyarország)

Minőségbiztosítási villamosmérnök (16-2767)

Feladatok

  • Gyártásban használt mérőberendezések villamos minőségének ellenőrzése és fejlesztése,
  • Aktív részvétel a bezendezések fejlesztésében,
  • Minőségügyi vizsgálatok fejlesztése, elvégzése,
  • Ebből származó adatok elemzése, javaslatok kidolgozása,
  • Elektronikai tesztek és kalibráció elvégzése, tesztek fejlesztése.

Elvárások

  • Műszaki területen szerzett felsőfokú végzettség (Villamosmérnök előny),
  • Gyártási területen szerzett minőségbiztosítási és tesztelési tapasztalat,
  • Középszintű angol nyelvtudás (főként írás-olvasás szintjén lesz használva).

Amit kínálunk

  • Modern RnD központ a belvárosban, innovatív technológiák,
  • Családias hangulat,
  • Nyugodt munkakör, mégis intenzív fejlődési lehetőség,
  • Rugalmas munkavégzés, túlórák nélkül,
  • Év végi bónusz, cafeteria,
  • Magán élet- és egészségbiztosítás,
  • Magán nyugdíjhozzájárulás,
  • Céges eszközök.

A munkavégzés helye

Magyarország