MINŐSÉGBIZTOSÍTÓ (Kistarcsa)

Dinamikusan fejlődő hazai állatgyógyászati cég a meghatalmazott személy munkájának támogatására

MINŐSÉGBIZTOSÍTÓ

munkatársat keres

kistarcsai állatgyógyászati készítményeket gyártó GMP üzemébe

Feladatok

  • gyártási- és csomagolási dokumentáció ellenőrzése felszabadítás előtt
  • késztermékek felszabadításának előkészítése
  • minőségi bizonylatok készítése
  • szabványműveleti eljárások készítése
  • a hatóanyaggyártók GMP megfelelőségének ellenőrzése, beszállítók minősítése
  • termék minőségi felülvizsgálatok (PQR) készítése, abban való közreműködés
  • deviációk kivizsgálásában való részvétel
  • CAPA feladatok végrehajtása
  • változáskezelésben való részvétel
  • auditokra, hatósági inspekciókra való felkészülés, azokon való részvétel
  • informatikai rendszerek, adatbázisok kezelése
  • kapcsolattartás a partnerekkel
  • szakirodalom (guide-ok, jogszabályi előírások) követése

Elvárások

  • Végzettség: vegyész, vegyészmérnök, biomérnök, gyógyszerész
  • Gyógyszergyártó cégnél szerzett 1-2 éves minőségbiztosítási / minőségellenőrzési tapasztalat
  • GMP ismeretek
  • Felhasználó szintű informatikai ismeretek (Word, Excel)
  • Magabiztos középfokú angol nyelvtudás
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Szisztematikus szemlélet
  • Csapatjátékos, kooperatív személyiség
  • Nyitott személyiség, jó kommunikációs képesség

Az ideális jelölt

  • Együttműködő és rugalmas
  • Hatékonyan teljesít csapatmunkában is
  • Kiváló analitikai gondolkodással és problémamegoldó képességgel rendelkezik.

Előny

  • Tapasztalat FDA irányelveknek megfelelő munkavégzésben

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Korszerű munkakörülmények
  • Munkába járás támogatása
  • Cafeteria juttatás
  • Hosszútávú munkalehetőség, biztos alapokon álló magyar tulajdonú Vállalatnál

Munkavégzés helye

Kistarcsa

Küldje el számunkra fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

Kistarcsa