Minőségbiztosító Álláslehetőség (Győr)

Minőségbiztosító Álláslehetős

Ha szívesen lennél egy professzionális, megbízható, emberközpontú szakmai stáb tagja, jelentkezz fényképes önéletrajzoddal, és mi mindenképp visszahívunk!

Miért remek lehetőség?

  • A magas kezdő-juttatási csomag mellett lehetőséged lesz új technológiákkal megismerkedni, és továbbképzéseken részt venni, így Partnerünknél a nagyfokú szakmai fejlődés garantált.
  • A juttatási csomagról, a jelentkezést követően, telefonon tudunk további tájékoztatást nyújtani.

Mikor érdemes jelentkezned?

  • Ha van minőségbiztosításban szerzett tapasztalatod
  • Méréstechnikában kimondottan jártas vagy
  • Lemezmegmunkáló folyamatok minőségbiztosításában volt már szereped
  • Jól beszélsz németül
  • Felsőfokú végzettség nem kritérium, de fontos, hogy érts az alább felsorolt munkaköri kritériumokhoz

Pozícióhoz tartozó munkakör:

  • Beszállított, illetve helyben gyártott félkész- késztermékek méréses- és vizuális ellenőrzése, műszakirajz vagy vevőspecifikus igények szerint
  • Döntés a termék megfelelőségéről, kiküldés engedélyezéséről/elutasításáról
  • Dokumentációk vezetése, kezelése, vállalatirányítási rendszerben történő alkalmazása
  • A cég mérőeszközeinek nyilvántartása, kalibrálása, szükség esetén cserefolyamatok koordinálásainőségbiztosítási követelmények megismertetése a kollegákkal, azok betartatása
  • Nem megfelelőség esetén külső- vagy belső reklamációk indítása, kezelése, magyar/német nyelven
  • Költség- és selejtcsökkentő intézkedések kezdeményezése, bevezetése, nyomon követéseISO 9001:2015, és a környezetvédelmi szabvány betartatása
  • Auditokon esedékes prezentációk elkészítése

Munkavégzés helye

GYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary Staffing Adecco

Győr