Minőségellenőr (Nagytarcsa)

A Dembell Hungary Kft. munkatársat keres azonnali munkába állással az alábbi pozícióra:

Minőségellenőr

Feladatok

  • belső termékek folyamatos, minden darabos méretellenőrzése
  • mérési lapok elkészítése
  • mérési eredmények folyamatos dokumentálása
  • mérési eredmények visszacsatolása a technológia és tervezés felé
  • idegen áruk méret és esztétikai ellenőrzése
  • autók folyamatos esztétikai ellenőrzése, jelentés

Elvárások

  • minőségellenőri képesítés
  • autóiparban szerzett gyártási tapasztalat
  • önálló felelősségteljes munkavégzés
  • pontosság, precizitás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Előnyök

  •  járműgyártásban szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes bér (bruttó 590 000 Ft – 700 000 Ft)
  • éves bónusz
  • munkába járás költségtérítés
  • egyműszakos munkavégzés 8 órás munkaidőben

Munkavégzés helye

2142 Nagytarcsa, Asbóth Oszkár

Fényképes önéletrajzzal.

Nagytarcsa