Minőségellenőr (Várpalota)

Minőségellenőr

Feladatok

  • Beérkező áruk minőségellenőrzése
  • A gyártási tevékenység részét képező folyamatok és termékek minőség ellenőrzése
  • Késztermékek minőség ellenőrzése
  • Ellenőrzések eredményének dokumentálása
  • SAP vállalatirányítási rendszer használata
  • Nem megfelelő minőségű alapanyagok és termékek kezelése
  • Hibák kiértékelésének koordinálása, elvégzése
  • Minőségügyi reklamációk felvétele, kezelése, nyomonkövetése
  • Együttműködés a gyártás és raktározás területén dolgozó kollégákkal
  • Egyéb szakterületek technikai támogatása
  • Részvétel a minőségirányítási rendszer kidolgozásában

Elvárások

  • Középfokú végzettség, érettségi
  • Csapatjátékos, kommunikatív, és nyitott új ötletekre
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat a minőségellenőrzés területén
  • MS Office (Word, Excel) ismeret
  • SAP/ QM modul ismerete
  • Angol nyelvismeret előny
  • Vállalatirányítási rendszer használatában jártasság
  • Önálló, jól szervezett, megbízható munkavégzés

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő modellek
  • Munka és a magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Innovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövőjéért

Munkavégzés helye

Várpalota

Várpalota