Minőségellenőr (Debrecen)

Humán Centrum Kft.

Minőségellenőr

Leírás

Partnercégünk egy magyarországi központtal rendelkező specializált gyógyszeripari cég, melynek legfőbb célja, hogy folyamatosan korszerű készítményekkel álljon a lakosság gyógyításának szolgálatában.

Feladatok

  • Gyógyszeripari termékek átnézése
  • Csomagolóanyagok és késztermékek felpakolása és dobozba gyűjtése, címkézése
  • Kézi csomagolás
  • A gyógyszergyártó gépek kezelése és a munkaterület tisztítán tartása
  • Munkálatokkal kapcsolatos dokumentációk elkészítése

Elvárások

  • Középfokú végzettség (gimnáziumi/szakközépiskolai érettségi, szakiskolai bizonyítvány)
  • Alapfokú informatikai ismeretek
  • Kiváló látás (szemüveg 3 dioptriáig elfogadható)
  • Tapasztalat nem szükséges

  Munkaidő

  • 2 műszakos munkarend hétfőtől péntekig
  • 6:00-14:00, 14:00-22:00

 Amit kínálunk

  • Alapbéren felül 45% műszakpótlék délutáni műszak idejére
  • Cafeteria
  • Szakmai fejlődés támogatása továbbképzési lehetőséggel
  • Hosszú távú munkalehetőség

Előnyök

  • Vegyipari, gyógyszeripari, élelmiszeripari gyakorlati tapasztalat
  • Gyári munkakörnyezetben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Debrecen
Debrecen