Minőségellenőr (Hatvan)

MINŐSÉGELLENŐR munkatársakat keresünk

anyagmozgatói feladatokkal

a TRIGO Quality Support Kft. csapatába

Hatvanba.

Rólunk

A TRIGO neve az innováció és teljesítmény szinonimájává vált a hazai autóipari szektorban. Jelenleg közel 50 helyszínen több, mint 2500 partnerünknek nyújtunk komplex minőségügyi megoldásokat. Ehhez az állandó kihíváshoz keressük talpraesett, új ismeretekre nyitott, műszaki érdeklődésű kollégáinkat.

Feladatok

  • Autóipari alkatrészek átvizsgálása, tesztelése, mérése, elő- és utómunkálása, anyagmozgatás
  • Be-, és kimenő áruk átadás-átvételének lebonyolítása
  • Magas szintű minőségi munka, hatékonyan együttműködve a munkatársakkal.
  • A termékek és a felsorolt feladatok időről időre váltakoznak, ezzel is segítve a színes, változatos munkavégzést!

Elvárások

  • Műszaki érdeklődés.
  • Minőségügyi szemlélet
  • Precíz, pontos munkavégzés.
  • Érvényes targoncavezetői jogosítvány (3312; 3313; 3324)
  • Több műszakos munkarend vállalása.

Juttatások

  • Cafeteria (próbaidő után).
  • Havi mozgóbér (2. hónaptól).
  • Bejárási támogatás.
  • Élet- és balesetbiztosítás.
  • Kedvező bankszámla csomag.
  • Családi telefoncsomag.
  • Teljes körű rálátás az autóipar rejtelmeibe.
  • Sikeres együttműködés esetén szakmai előmeneteledet is támogatjuk!

Amennyiben munkádra és környezetedre igényesnek, precíznek tartod Önmagad, örömmel ismerkedsz olyan műszaki részletekkel, melyek fontos részét képezik az autóipari termékeknek és folyamatoknak, szeretsz csapatban dolgozni, jelentkezz Hozzánk minőségellenőrnek!

Hogyan jelentkezz, és mi történik ezután?

Amennyiben jelentkezéseddel megtisztelsz minket, a folyamat következő részeként telefonon is felvesszük veled a kapcsolatot, melynek során személyes találkozásra invitálunk. Kölcsönös szakmai szimpátia esetén örömmel látunk a csapatunkban!

Ha a fentiek felkeltették az érdeklődésed juttasd el Önéletrajzod a Jelentkezem az állásra gombra kattintással.

Hatvan