Minőségellenőr (Pilisszentiván)

Állást keresel vagy csak váltanál? – Rád van szükségünk!

Minőségellenőr pozícióba keressük új kollégánkat világítótestek gyártósori összeszereléséhez.

Minőségellenőr

Feladatok

  • A gyártás megkezdése előtt a gyártás elvégzéséhez szükséges körülmények ellenőrzése és dokumentálása
  • A félkész- és késztermékek minőségének mintavételes ellenőrzése
  • A késztermékek minőségi ellenőrzését követő könyvelések elvégzése
  • Az ellenőrzéshez és átvételhez szükséges dokumentumok, feljegyzések kezelése
  • Nem megfelelő termékek kezelése, dokumentálása, a vonatkozó könyvelések elvégzése
  • Nem-megfelelőségek és kiváltó okaik azonosítása és dokumentálásuk.
  • Aktív részvétel a javító-  és helyesbítő tevékenységek elvégzésében
  • Az Integrált Irányítási Rendszerben meghatározott feladatok elvégzése, amelyet a benne meghatározott szabványok, a Minőségirányítási Kézikönyv és az Eljárási Utasítások előírnak, megkövetelnek.

Követelmények

  • Érettségi bizonyítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint).
  • Műszaki érzék
  • Kreatív gondolkodás, problémamegoldó képesség.
  • Erős motiváció, kezdeményezőképesség, önálló munkavégzés.
  • Előny:
    • Jó csapatszellem
    • Önállóság
    • Nagy teherbírás és teljesítőképesség
    • Kreativitás, nyitottság, proaktivitás, csapatmunkára való képesség
    • Elkötelezettség, felelősségtudat
    • Pontosság, precizitás

Amit kínálunk

  •  havi bruttó 250.000 Ft alapbér
  •  jelenléti pótlék,
  •  teljesítmény-bónusz,
  •  túlórapótlék,
  •  élet- és balesetbiztosítás
  •  SZÉP kártya,
  •  önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás,
  •  gyümölcsnapok

További juttatások:

  •  hűségjutalom (3 év után),
  •  magánnyugdíj-pénztári befizetés (6 hónap után),
  •  bejárás-támogatás, céges buszjáratok - belépéstől
  •  új munkatársi ajánlási bónusz,
  •  iskolakezdési támogatás.

Munkavégzés helye

Pilisszentiván