Minőségellenőr (Tatabánya)

- Tatabánya

Minőségellenőr
1270

Feladatok

  • A gyártásban kötelezően előírt minőségügyi mérések elvégzése
  • Az előírt folyamatok és ellenőrzések dokumentálása
  • A termelés átfogó minőségügyi felügyelete

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Minőségellenőri tapasztalat
  • 3 műszak vállalása
  • Megbízható személyiség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Előnyök

  • Minőségellenőr munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Br. 235.000 Ft/hó alapbér
  • Megemelt műszakpótlék
  • Negyedévete 30.000 Ft SZÉP kártya utalás
  • Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
  • Kiemelten kulturált, szervezett gyári környezet
  • Motiváló, stabil jövedelem
  • Barátságos légkör, emberközpontú vezetőség
  • Jelenléti bónusz, év végi termelési bónusz
  • Szezonális bónusz
  • Kis létszámú csapat
  • Munkábajárás támogatása

Munkavégzés helye

Tatabánya

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
Kérjük, a címben tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíció nevét és a hirdetés számát.

Tatabánya