Minőségellenőr (Debrecen)

Minőségellenőr állás egyedi acélszerkezet gyártás területre

Minőségellenőr

Társ-95 Kft. acélszerkezet gyártás területére minőségellenőr munkatársat keres.

Feladatok

  • degenárú minőségi átvétel-, alkatrészek, gyártmányok gyártásközi és végellenőrzése
  • Mérési jegyzőkönyvek kiállítása, közreműködés minőségügyi dokumentációk összeállításában.
  • Nem-megfelelőségek észlelése, dokumentálása és azok feltárásában, megszüntetésében való aktív részvétel.

Elvárások

  • Minőségellenőrzési gyakorlat acélszerkezetgyártás, gépgyártás területén
  • Önálló, precíz munkavégzés, mérőeszköz használat ismerete
  • Középfokú fémipari műszaki végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes (MS-Office) ismeretek

Előnyök

  • Termelő vállalatnál szerzett min. 2 év tapasztalat
  • Angol vagy német nyelv alapszintű ismerete
  • CAD tervező program ismerete

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség egy 100% -ban magyar tulajdonú vállalatban.
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Bejárási vagy lakhatási támogatás

Munkavégzés helyszíne: Debrecen

Állás típusa: Teljes munkaidős

Kezdés: Azonnal

Jelentkezni lehet az alábbi telefonszámon, e-mailben fényképes önéletrajz elküldésével, illetve személyesen cégünk telephelyén (előre egyeztetett időpont alapján)

Barna Zoltán: +36309534039

Debrecen