Minőségügyi technikus (Miskolc)

Minőségellenőr

Feladatok

  • Gyártás során a minőségügyi problémák kezelése. Kérdés esetén a termelés támogatása, mérnökség értesítése.
  • Problémamegoldás, gyökérok feltárás koordinálása, együttműködve a társosztályokkal, kieső darabok, vevői reklamációk esetén. Azonnali intézkedések (blokkolás, válogatás stb.) megszervezése, nyomonkövetése.
  • Reklamált, hibás termékek elemzése, termelés értesítése, hiba bemutatása. Selejtes termékek analízise.
  • Mérnöki minták elkülönítése, kezelése. Kérdéses darabokról, felmerülő problémákról információ (kimutatások, fényképek, mintadarab stb.) továbbítása a rendszeres megbeszéléseken.
  • Minőségügyi utasítások, hibakatalógusok és quality alertek készítése, oktatása.
  • Egyszerű mérési riportok késztése. Gyártásindítási, gyártásközi ellenőrzések elvégzése.
  • Adatgyűjtés, napi, heti és havi kimutatások, minőségügyi riportok készítése. Belső auditokon való részvétel.
  • Új termékek bevezetésében való részvétel, próbagyártások nyomonkövetése, felügyelete.

Követelmények

  • Legalább középfokú végzettség – műszaki terület előnyt jelent.
  • Legalább egy év autóipari területen szerzett gyakorlat, minőségügyi területen való jártasság.
  • Mérőeszközök használatában szerzett gyakorlat (pl. tolómérő), informatikai ismeretek.
  • Pontosság, minőségügyi szemlélet, jó kommunikációs és döntési képesség, felelősségvállalás, motiváció.
  • Fizikai állóképesség, 12 órás, 4 műszakos munkarend vállalása.

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem (fix alapbér, műszakpótlék, jelenléti bónusz, cafetéria, túlóralehetőség, minden évben béremelés),
  • szervezett buszjáratok a 4 műszakos munkarendhez igazodva Tiszaújváros, Mezőkövesd- Mezőcsát irányából is.
  • Modern autóipari technológia, korszerű, tiszta környezet, stabilitás, hosszú távú lehetőség,
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, sikeres felvétel esetén azonnal a cég belső állományába történő belépéssel (Nem munkaerő kölcsönzés formájában történő foglalkoztatás)!
  • ingyenes munkába járás tömegközlekedéssel: éves kombinált helyi bérlet, helyközi bérlet 100%-os támogatása,
  • ötletmenedzsment rendszer,
  • munkahelyi és családi rendezvények,
  • ingyenes sportolási lehetőségek, kiterjedt dolgozói kedvezmény hálózat, családias hangulat.
  • fejlődési /előrelépési lehetőség, cégen belül belső pályázatokon keresztül.

Munkavégzés helye

Miskolc

Miskolc