Minőségellenőr (Jászberény)

A hirdetés már lejárt!

Minőségellenőr

Leírás

Jászberényi műanyag granulátumot gyártó cég keres minőségellenőr pozícióba munkatársat.

Feladatok

  • Jelentés és adatrögzítés készítése
  • Minőségi problémák okának kivizsgálása, elhárítása
  • Gépek munkájának ellenőrzése és a szükséges technológiai beavatkozások elvégzése

Elvárások

  • Minimum érettségi és/vagy szakmunkás végzettség
  • Legalább 1 éves szakmai tapasztalat
  • Több műszakos folyamatos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Br. 1560 Ft-os órabér
  • Első teljes hónap után jelenléti bónusz: nettó 15 000 Ft cafetéria
  • Próbaidő után nettó 12 000 Ft cafetéria
  • 40% éjszakai műszakpótlék
  • Hosszú távú, bejelentett munka
  • Sikeres felvételt követően azonnali munkakezdés
  • Ingyenes céges buszjáratok az alábbi településekről: Alattyán, Besenyszög, Farmos, Hatvan, Héhalom, Heréd, Heves, Jánoshida, Jászalsószentgyörgy, Jászapáti, Jászárokszállás, Jászberény, Jászboldogháza, Jászdózsa, Jászfényszaru, Jászjákóhalma, Jászkisér, Jászladány, Jászszentandrás, Jásztelek, Lőrinci, Palotás, Portelek, Pusztamonostor, Szarvasgede, Szászberek, Szolnok, Tápiógyörgye, Tápiószele, Tarnaörs, Újszász, Visznek, Zagyvarékas, Zagyvaszántó.

Munkavégzés helye

Jászberény

Jászberény