Minőségellenőr (Nyíregyháza)

Minőségellenőr

Leírás

Multinacionális nyíregyházi partnercégünk számára keresünk tapasztalt Minőségellenőr munkatársakat az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • A minőségirányítási csoport és vezetőik munkájának támogatása
  • Minőségügyi rendszer folyamatos javításában való részvétel
  • Termék-, vagy folyamat nemmegfelelőség esetén a termékek mennyiségének behatárolása, zárolása, minták gyűjtése
  • Feladatai elvégzéséhez kapcsolódó információs rendszerek használata
  • Készletkezelés
  • Területi információs táblák frissítése

Elvárások
  • Középfokú végzettség
  • Minőségellenőri tapasztalat előny
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Önálló munkavégzés
  • Jelentkezést kizárólag fényképes önéletrajzzal várunk

Amit kínálunk
  • Tiszta, rendezett munkakörnyezet
  • Kiemelt bérezés
  • Kiemelt műszakpótlék
  • Cafetéria
  • Bónuszok
  • Bejárás támogatás céges autóbusszal, vagy saját autóval
  • Fejlődési és előre lépési lehetőség

Munkavégzés helye

Nyíregyháza

Nyíregyháza