Minőségellenőr (Zalaegerszeg)

Minőségellenőr

Leírás

Zalaegerszegi partnerünk részére keresünk munkavállalókat minőségellenőr, vizuális ellenőr pozícióba.

Feladatok

  • A gyártósoron készült termékek minőségének ellenőrzése (ill. újraminősítése)
  • Az esetleges hibák feltárása, jelzése, dokumentálása és ezek megszüntetésére irányuló akciók koordinálása
  • Késztermékek ellenőrzése
  • Felettesek folyamatos informálása

Elvárások
  • Min. 8 általános iskolai végzettség
  • Középszintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook)
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Döntésképesség és jó problémamegoldó készség
  • Csapatjátékos hozzáállás

Előny:
  • Középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
  • Modern munkakörnyezet, stabil vállalati háttér
  • Kiemelt műszakpótlék
  • Havi bónusz
  • Cafetéria
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Céges buszjárat

Bővebb információ a jelentkezésről: a 0620/389 22 99-es telefonszámon.

Az önéletrajzot a k.pentek@trenkwalder e-mail címre várjuk!

Egyéb információk

+36 92 510 581

Telefon

Munkavégzés helye

Zalaegerszeg