Minőségellenőr (Budapest)

Minőségellenőr

A FŐVÁROSI KÖZTERÜLET-FENNTARTÓ ZÁRTKÖRŰEN MŰKÖDŐ NONPROFIT RÉSZVÉNYTÁRSASÁG pályázatot hirdet

MINŐSÉGELLENŐR munkakör betöltésére

FELADATOK:

  • az FKF tulajdonában lévő hulladékgyűjtő- és takarító-célgépek hatósági vizsgájához köthető hibafelvétel
  • az időszakos biztonsági vizsgálatok elvégzése
  • a javítások minőségének ellenőrzése
  • műszaki vizsgálatokban való részvétel

AMIT KÉRÜNK:

  • autószerelő szakmunkás bizonyítvány
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • 5 év szakmai tapasztalat 3,5 t feletti haszonjárműveken

ELŐNYT JELENT:

  • technikusi bizonyítvány
  • „C” kategóriás jogosítvány
  • hidraulikarendszerek javításában szerzett gyakorlat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • évente fejlesztett munkabér
  • hazai nagyvállalat
  • kihívásokkal teli szakmai környezetben változatos feladatok egy stabil vállalatnál
  • teljesítményalapú ösztönzési rendszer
  • próbaidő utáni kimagasló cafeteria-juttatás
  • ingyenes fogászat, kedvezményes üdülés az FKF Nonprofit Zrt. üdülőiben
  • mobiltelefon-előfizetésre kedvezményes céges flottacsomag
  • jó csapat, ingyenes vállalati rendezvények, sportkör

A MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest IX. kerület, Ecseri úti telephely

KEZDÉS:

A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A jelentkezem gombra kattintva vagy postai úton: 1439 Bp., Pf. 637

Tárgy: „Minőségellenőr”

Budapest