Minőségellenőr (Budapest)

Isoplus Távhővezetékgyártó Kft.

Cégünk stabil hátterű, távhőipari nemzetközi vállalatcsoport tagja, melynek budapesti székhelyű gyártó/forgalmazó leányvállalatához munkatársat keresünk

Minőségellenőri munkakörbe

Feladatok

  • hegesztett acélszerkezet gyártásközi ellenőrzése
  • habosítóüzem gyártásközi ellenőrzése
  • idegenáru ellenőrzés
  • extruderüzem gyártásközi ellenőrzése
  • kapcsolattartás társosztályokkal (levelezés)
  • dokumentáció készítés (számítógépes dokumentum kezelés, készítés; Word, Excel)

Elvárások

  • minimum középfokú szakirányú végzettség
  • 5-10 év tapasztalat

Előnyök

  • német vagy angol nyelvismeret,
  • roncsolásmentes anyagvizsgáló (VT1, VT2)

Munkakezdés és fizetés megegyezés szerint.

Munkavégzés helye

Budapest III. kerület.

fényképes szakmai önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével.

Budapest