Minőségellenőr (Budapest) 3 műszakban (Budapest)

Minőségellenőr (Budapest) 3 műszakban

Leírás

A IX. kerületbe egy szuper csapatba várunk téged végellenőrnek!

Ha már volt részed gyártásban, akkor ezt a munkát neked találták ki!

Talán még az elektronikához is volt már közöd? Annál jobb.

Annyi a dolgod hogy jelentkezz és mi hívunk a részletekkel!

Feladatok

  • Nyomtatott áramkörök vizuális ellenőrzése
  • Az ellenőrzéshez tartozó adminisztrációk elvégzése
  • Panelek számítógépes felületen történő átvizsgálása
  • Tiszta térben történő munkavégzés

Elvárások
  • 3 műszak vállalása
  • Termelési tapasztalat
  • Felhasználói szintű informatikai tudás
Előny:
  • Minőségellenőri, operátori, összeszerelési tapasztalat

Amit kínálunk
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Versenyképes bércsomag:
  • Alapbér + pótlék + bónusz+cafeteria + utazási támogatás (környéki vagy Budapest)
  • Munkavégzés helye a 9. kerületben!
  • Biztos, nemzetközi céges háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Belső továbbképzések

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest