Minőségellenőr_ Eger (Eger)

Egri munkavégzésre keresünk Minőségellenőr munkatársakat!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk 13 országban tevékenykedő szolgáltatóként egri munkavégzésre keres Minőségellenőr munkatársakat!

Jelentkezz, és mi minden másban segítünk!

Feladatok:

  • Vizuális és mérőeszközös ellenőrzés munkautasítás alapján
  • Kézi anyagmozgatás, rakodás, munkaterületek tisztán tartása
  • Gépek, berendezések, szerszámok tisztítása
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minőségellenőrzésben szerzett tapasztalat
  • Jó kézügyesség, jó látás
  • Monotóniatűrés
  • 1-2 műszakos munkarend vállalása
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Nettó 1600 Ft/ óra napi bejelentéssel, heti kifizetéssel vagy
  • Bruttó 1600 Ft/óra határozatlan idejű munkaszerződéssel
  • Bejárás támogatása (tömegközlekedés, gépkocsifutás)
  • Cafeteria, munkatárs ajánlási bónusz
  • Fejlődési és tapasztalatszerzési lehetőségek
  • Munkaruházat biztosítása
  • Gyors és kiszámítható felvételi folyamat – azonnali kezdés

Munkarend:

  • 1 műszakos (8.00-16.00) vagy 2 műszakos munkarend- napi 8 órában (6.00-14.00 és 14.00-22.00)

Munkabér

  • nettó  1 600  Ft  / óra
Eger