Minőségellenőr -Göd (Göd)

Gödi munkavégzésre új kollégát keresünk! Jelentkezz és mi minden másban segítünk!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk gödi munkavégzésre keres Minőségellenőr munkatársat azonnali kezdéssel!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk gödi munkavégzésre Minőségellenőr kollégát keres, azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • a beérkező áru pontos ellenőrzése, adminisztrálása
  • napi minőségellenőrzési jelentés pontos kitöltése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • jó kommunikációs készség
  • rugalmasság, precíz, pontos munkavégzés
  • előny adminisztrációs munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1600 Ft/óra – határozatlan idejű munkaszerződéssel,
  • Nettó 1600 Ft/ óra napi/alkalmi bejelentéssel-csúsztatott heti kifizetéssel
  • Stabil, támogató munkahely egy globális minőségügyi szolgáltatónál

Munkarend:

  • 1 vagy 2 műszakos munkarend, napi 8 órás munkavégzés

Munkabér

  • nettó  1 600 - 1 600  Ft  / óra
Göd