Minőségellenőr (Jászárokszállás) (Jászárokszállás)

Cégcsoportunk jászárokszállási munkavégzésre Minőségellenőr kollégákat keres!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk jászberényi munkavégzésre Minőségellenőr kollégákat keres, azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • egyes alkatrészek vizuális és mérőeszközökkel történő ellenőrzése
  • Vizsgálati eredmények pontos adminisztrálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Minőségellenőrzésben szerzett tapasztalat
  • Mérőeszközök használatában szerzett tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó koncentráló képesség
  • Megbízhatóság, rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Stabil, támogató munkahely
  • Bruttó 1800 Ft/óra + műszakpótlék munkaszerződéssel, vagy
  • Nettó 1800 Ft/ óra napi bejelentéssel, heti kifizetéssel
  • Cafeteria, munkatárs ajánlási bónusz
  • Fejlődési és tapasztalatszerzési lehetőségek
  • Munkaruházat
  • Akár azonnali munkakezdés

Munkarend:

  • 3 műszakos munkavégzés- napi 8 órában

Munkabér

  • nettó  1 800  Ft  / óra
Jászárokszállás