Minőségellenőr_ Szolnok (Szolnok)

Szolnokra minőségellenőr kollégákat keresünk, akár azonnali kezdéssel!

A hirdetés már lejárt!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk 13 országban tevékenykedő szolgáltatóként szolnoki munkavégzésre keres MINŐSÉGELLENŐR munkatársat, akár azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • Alkatrészek vizuális és mérőeszközös ellenőrzése munkautasítás alapján
  • Termékek tesztelése, kiszállításra felkészítés
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minőségellenőrzésben szerzett tapasztalat
  • Tolómérő, multiméter használatában szerzett tapasztalat
  • Munkautasítás ismerete
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony vagy egyszerűsített foglalkoztatás/napi bejelentés lehetősége
  • Bruttó 1650 Ft/óra - határozatlan idejű szerződés
  • Nettó 1650 Ft/óra-egyszerűsített foglalkoztatás/napi bejelentés- heti kifizetéssel
  • Rendezett munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Bejárás támogatás (tömegközlekedés, gépkocsi)
  • Cafeteria, munkatárs ajánlási bónusz
  • Gyors és kiszámítható felvételi folyamat - azonnali kezdési lehetőség

Munkarend:

  • Munkaidő: napi 8 óra, 3 műszakos munkarendben.

Munkabér

  • nettó  1 650  Ft  / óra
Szolnok