Minőségellenőr-Szügy (Szügy)

Minőségellenőr munkakörbe új kollégákat keresünk!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk szügyi munkavégzésre keres Minőségellenőr munkatársat, azonnali kezdéssel! Jelentkezz és mi minden másban segítünk!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk szügyi munkavégzésre keres Minőségellenőr munkatársat, azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • Legyártott termékek vizuális ellenőrzése
  • Meghatározott szempontok szerinti válogatás
  • Selejt felismerése, esetenként utómunkák elvégzése
  • Dokumentáció vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Megbízhatóság, rugalmasság
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Minőségellenőrzésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil, támogató munkahely
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Bérezés: Bruttó 1618 Ft-tól/óra
  • Gyors és kiszámítható felvételi folyamat – akár azonnali kezdés
  • Munkába járás költségtérítés (tömegközlekedés, gépkocsifutás)

Munkarend:

  • Több műszakos munkarend

Munkabér

  • bruttó  1 618 - 1 726  Ft  / óra
Szügy