Minőségellenőr_ Tata (Tata)

Tatára keresünk minőségellenőr pozícióba munkavállalókat!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk 13 országban tevékenykedő szolgáltatóként tatai munkavégzésre keres Minőségellenőr munkatársat!

Feladatok:

  • Betanított termelési feladatok elvégzése munkautasítás szerint
  • Vizuális ellenőrzés munkautasítás alapján
  • Termékek válogatása
  • Csomagolás, kiszállításra való felkészítés
  • Adminisztráció

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Termelési környezetben szerzett tapasztalat
  • Monotóniatűrés
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1600 Ft/óra - határozatlan idejű főállású munkaviszony vagy
  • Nettó 1600 Ft/óra- egyszerűsített foglalkoztatás lehetősége, heti kifizetéssel!
  • Tiszta, rendezett környezet, családias légkörrel
  • Rugalmasság
  • Előrelépési és folyamatos fejlődési lehetőség, különböző tréningek
  • Gyors és kiszámítható felvételi folyamat – azonnali kezdés

Munkarend:

  • 2 vagy 3 műszakos munkarend napi 8 órában

Jelentkezz, és mi minden másban segítünk!

Munkabér

  • nettó  1 600  Ft  / óra
Tata