Minőségellenőr-Tatabánya (Tatabánya)

Minőségellenőr munkakörbe új kollégákat keresünk!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk 13 országban tevékenykedő szolgáltatóként tatabányai munkavégzésre keres MINŐSÉGELLENŐR munkatársat! Jelentkezz és mi minden másban segítünk!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk 13 országban tevékenykedő szolgáltatóként tatabányai munkavégzésre keres MINŐSÉGELLENŐR munkatársat!

Feladatok:

  • Alkatrészek vizuális ellenőrzése munkautasítás alapján
  • Termékek válogatása
  • Csomagolás, kiszállításra való felkészítés
  • Adminisztráció

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minőségellenőrzésben szerzett tapasztalat
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, rugalmasság

Amit kínálunk:

  • 1500 Ft/óra +műszakpótlék
  • Hosszú távú, bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony vagy egyszerűsített foglalkoztatás lehetőség
  • Tiszta, rendezett környezet, családias légkörrel
  • Előrelépési és folyamatos fejlődési lehetőség, különböző tréningek
  • Gyors és kiszámítható felvételi folyamat – azonnali kezdés

Munkarend:

  • Munkaidő: napi 8 óra – 3 műszakos munkarendben.
  • Szombati túlóra előfordul
  • Rugalmas műszakrend lehetősége

Munkabér

  • bruttó  1 500  Ft  / óra
Tatabánya