Minőségellenőr-Tatabánya (Tatabánya)

Dinamikusan növekvő cégcsoportunk tatabányai munkavégzésre keres minőségellenőr munkatársakat!

A hirdetés már lejárt!

Dinamikusan növekvő cégcsoportunk tatabányai munkavégzésre keres minőségellenőr munkatársakat, azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • Betanított termelési feladatok elvégzése munkautasítás szerint
  • Vizuális ellenőrzés munkautasítás alapján
  • Termékek válogatása
  • Csomagolás, kiszállításra való felkészítés
  • Adminisztratív feladatok elvégzése (dokumentálás, szkennelés)

Elvárások:

  • Nagyfokú precizitás, jó koncentráló képesség
  • Monotónia tűrés
  • Adminisztrációban való tapasztalat
  • Terhelhetőség, rugalmasság, jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1900 Ft/óra-határozatlan idejű munkaszerződéssel,
  • Nettó 1900 Ft/ óra napi/alkalmi bejelentéssel-csúsztatott heti kifizetéssel
  • Stabil, támogató munkahely egy globális minőségügyi szolgáltatónál
  • Fejlődési és tapasztalat szerzési lehetőségek
  • Gyors és kiszámítható felvételi folyamat
  • Munkába járás költségtérítés (tömegközlekedés, gépkocsifutás)
  • Támogató, munkavállaló központú munkahelyi légkör

Munkarend:

  • 1 műszakos munkarend (8:00-tól 16:00ig)

Munkabér

  • nettó  1 900  Ft  / óra
Tatabánya