Minőségellenőr_ Veszprém (Veszprém)

Cégünk veszprémi munkavégzésre minőségellenőr munkatársat keres!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk 13 országban tevékenykedő szolgáltatóként veszprémi munkavégzésre keres MINŐSÉGELLENŐR munkatársat!

Feladatok:

  • Alkatrészek vizuális ellenőrzése munkautasítás alapján
  • Termékek tesztelése, kiszállításra felkészítés
  • Adminisztráció

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minőségellenőrzésben szerzett tapasztalat
  • Tolómérő, multiméter használatában szerzett tapasztalat
  • Alapszintű műszaki rajz olvasás
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1800 Ft/óra +műszakpótlék +Cafateria munkaszerződéssel
  • Nettó 1800 Ft/ óra napi bejelentéssel
  • Hosszú távú, bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony vagy egyszerűsített foglalkoztatás lehetőség
  • Tiszta, rendezett környezet, családias légkörrel
  • Előrelépési és folyamatos fejlődési lehetőség, különböző tréningek
  • Gyors és kiszámítható felvételi folyamat - azonnali kezdés

Munkarend:

  • Munkaidő: napi 8 óra, 2 műszakos munkarendben.

Munkabér

  • nettó  1 800  Ft  / óra
Veszprém