Minőségellenőri, funkcionális laboráns (Mór)

A hirdetés már lejárt!

Minőségellenőri, funkcionális laboráns munkalehetőség Móron.

Feladatok

  • elemzések, minőségellenőrzések
  • végtermék minősítés
  • anyagok laboratóriumi vizsgálata
  • előírásokkal szembeni elvárások betartásának vizsgálata
  • dokumentálás

Munkaidő

  • folyamatos 12 órás (3 nap nappal+3 nap pihenő, 3 nap éjszaka, 3 nap pihenő)
  • 20 óra túlóra kötelező vállalása elvárt

Elvárások

  • magyar jelentkezők jelentkezését várjuk
  • legalább 2-3 év tapasztalat ebben a munkakörben
  • érettségi vagy szakmai végzettség
  • számítógépes tudás (kiemelten Excel, Word és SAB program)
  • precizitás
  • kiemelten fontos a jó matematika érzék, számolás

Bérezés:

  • kb nettó 230.000 FT alapbér műszakpótlékkal

Egyéb béren kívüli juttatások:

  • cafeteria nettó 23.000 Ft
  • negyedéves bónusz

Jelentkezni ezen a számon lehet

+36 70 342 7508

+36 70 772 2175

Mór