Minőségellenőri pozíció nagykőrösi partnerünknél! (Nagykőrös)

Minőségellenőri pozíció nagykőrösi partnerünknél!

Leírás

Ha dolgoztál már minőségellenőrként és szeretnél mielőbb elhelyezkedni, ez a lehetőség neked szól!

Feladatok

  • Termékek ellenőrzése minőségügyi előírásoknak megfelelően
  • Feltárt hibák dokumentálása
  • Minőséggel kapcsolatos visszajelzések adása a gyártás számára
  • Használt mérőeszközök alkalmasságának ellenőrzése

Elvárások
  • Min. középfokú iskolai végzettség,
  • Minőségellenőri vagy gyártásban szerzett tapasztalat
  • 3-4 műszakos munkarend vállalása
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • Elektronikai iparban szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk
  • Piacképes jövedelem
  • Alapbéren felüli bónusz már a belépés napjától!
  • Cafeteria már próbaidő alatt is
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Utazási költségtámogatás
  • Ingyenes céges járatok: Cegléd, Nyársapát, Törtel településekről

Munkavégzés helye

Nagykőrös

Nagykőrös