Minőségellenőr_Székesfehérvár (Székesfehérvár)

Minőségellenőr_Székesfehérvár

Leírás

Környezetbarát járműveket gyártó partnerünk, minőségellenőr munkatársakat keres 1 vagy 2 műszakos munkarendbe.

Feladatok

  • hegesztett acélszerkezetek műszaki dokumentáció szerinti gyártásának ellenőrzése
  • hegesztési varratok megfelelőségének vizuális ellenőrzése
  • megmunkált fém alkatrészek dokumentált méretellenőrzése, ami kiterjed a bejövőáru ellenőrzés, a gyártásindítási, gyártásközi és végellenőrzés elvégzésére
  • gyártási dokumentáció, jegyzőkönyvek előírás szerint történő elkészítése
  • nemmegfelelőségek azonosítása, szükség szerinti javító intézkedések megtétele, ill. zárolási folyamat elvégzése
  • termelés számára oktatások tartása, oktatási jegyzőkönyvek elkészítése (pl. reklamáció esetén)

Elvárások
  • Középfokú végzettség
  • Nagyfokú önállóság
  • Jó kommunikációs készség, határozott kiállás, precíz munkavégzés
  • Végellenőrként és/vagy minőségbiztosításban szerzett tapasztalat
  • Műszaki rajzolvasási ismeret

Amit kínálunk
  • Szakmai tudásodhoz, munkatapasztalathoz illeszkedő bejelentett alapbér
  • Béren kívüli cafetéria juttatás
  • Gépkocsival történő munkábajárás támogatás
  • Határozatlan idejű, napi 8 órás, egy vagy kétműszakos munkaviszony
  • Munkatárs ajánlási bónusz, törzsgárda és év végi jutalom
  • Egységes minőségi munkaruha és munkaeszközök
  • Szakmai fejlődés anyagi és időbeli támogatása
  • Stabil vállalati háttér, hosszútávra szóló jövőkép
  • Emberközpontú vállalati kultúra, jó munkahelyi légkör
  • A feladataid ellátásához szükséges elengedhetetlen eszközöket biztosítjuk számodra (laptop, mobiltelefon)

Munkavégzés helye

Székesfehérvár