Minőségellenőrzési szakember (Pécs)

Minőségellenőrzési szakember

Leírás

Biotechnológiai kutatással foglalkozó partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba

Feladatok

  • Minőség-ellenőrzési folyamat futtatása a meglévő irányelvek szerint
  • Termékek minőségének biztosítása felülvizsgálat és osztályozás mellett, valamint a hibák minőségi jelentésének biztosítása
  • Késztermékek minőségének és csomagolásának ellenőrzése szállítás előtt
  • Termék és a beérkező anyagok azonosításának és nyomon követhetőségének figyelemmel kísérése
  • Analitikai adatok és kimutatások összeállítása
  • A termék minőségével és a mindennapi tevékenységek megfelelő végrehajtásával kapcsolatos helyi és vállalatspecifikus előírások betartásának biztosítása

Elvárások

  • Biokémiai mérnöki / vagy kémiai / vagy biológiai felsőfokú végzettség
  • Minimum 2 éves szakmai tapasztalat minőségellenőrzés terén
  • Biológiai vonalon szerzett tapasztalat
  • Statisztikai folyamatok ismerete, immunológiai és analitikai kémiai tapasztalat
  • Laboratóriumi gyakorlat, áramlási citométer ismeret
  • Magabiztos angol nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Kihívást jelentő munka egy nemzetközi és innovatív vállalatnál
  • Izgalmas és kihívásokkal teli projektek
  • Költözés esetén 3 hónapig a szállás biztosítása

Munkavégzés helye

Pécs

Pécs