Minőségellenőrzési technikus (Kistarcsa)

Kistarcsai állatgyógyászati készítményeket gyártó GMP üzemünk minőségellenőrzési laboratóriumába

Minőségellenőrzési technikus

munkatársat keresünk

Feladatok

  • A minőség-ellenőrző laboratóriumban folyó analitikai vizsgálatok végzése;
  • Termékek, kiindulási anyagok mintavételezése, dokumentálása és azonosítási vizsgálatainak elvégzése, minta-előkészítési feladatok

Elvárások

  • Szakirányú középfokú végzettség (vegyésztechnikus)
  • Klasszikus és műszeres analitikai mérések ismerete
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Szisztematikus szemlélet

Előnyök

  • GMP/GLP követelmények ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér és azon felüli juttatások
  • Folyamatos fejlesztésekkel igyekszünk komfortosabbá tenni a munkakörülményeket
  • Hozzájárulunk a munkába járási költségekhez
  • Hosszútávú munka- és fejlődési lehetőséget biztosítunk, hiszen Vállalatunk egy biztos alapokon álló, a folyamatos fejlődés és innováció mellett elkötelezett magyar tulajdonú Vállalat

Munkavégzés helye

  • Kistarcsa

  • A "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva küldje el számunkra fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét.
Kistarcsa