MINŐSÉGELLENŐRZŐ ANALITIKUS (Kistarcsa)

A hirdetés már lejárt!

Dinamikusan fejlődő hazai állatgyógyászati cég

MINŐSÉGELLENŐRZŐ ANALITIKUS

munkatársat keres állatgyógyászati készítményeket gyártó GMP üzemébe

Feladatok

  • A minőség-ellenőrző laboratóriumban folyó vizsgálatok végzése, kiértékelése
  • Kromatográfiás módszerek validálása, ehhez tartozó protokoll riport készítése
  • GMP előírásoknak megfelelő dokumentálás
  • OOS, deviációk és reklamációk kivizsgálásban való aktív részvétel

Elvárások

  • Felsőfokú (MsC) végzettség
  • Vegyész, vegyészmérnök, biomérnök, gyógyszerész szakirány
  • Legalább középfokú (aktív) angol nyelvtudás
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Szisztematikus szemlélet
  • Csapatjátékos, kooperatív személyiség
  • Nyitott személyiség, jó kommunikációs és konlifktuskezelő képesség

Előnyök

  • GMP, GLP ismeretek
  • Legalább 5 éves műszeres analitikai gyakorlat, különösen kromatográfiás mérések területén

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér és azon felüli juttatások
  • Folyamatos fejlesztésekkel igyekszünk komfortosabbá tenni a munkakörülményeket
  • Hozzájárulunk a munkába járási költségekhez
  • Hosszútávú munka- és fejlődési lehetőséget biztosítunk, hiszen Vállalatunk egy biztos alapokon álló, a folyamatos fejlődés és innováció mellett elkötelezett magyar tulajdonú Vállalat

Munkavégzés helye

  • Kistarcsa

  • Küldje el számunkra fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.
Kistarcsa