MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI ASSZISZTENS (Csongrád)

A Hundec Kft., fémlemez megmunkálással foglalkozó csongrádi székhelyű cégünk az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI ASSZISZTENS

Feladatok

  • Auditra való felkészülésben való részvétel,
  • Dokumentációk készítése wordben és excelben,
  • Gyártási statisztika készítése

Elvárások

  • Középfokú végzettség,
  • Excel felhasználói ismerete

Előnyök

  • Minőségügy területén szerzett tapasztalat,
  • Fémipari minőségellenőrzésben szerzett gyakorlat,
  • ISO9001 és ISO14001 szabványok ismerete,
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség,
  • Előrelépési lehetőség,
  • Azonnali munkakezdés,
  • Utazási költségtérítés saját gépjármű vagy tömegközlekedési eszköz használata esetén
  • Fiatalos csapat

Munkavégzés helye

  • Csongrád

  • Ha Ön is tagja szeretne lenni a dinamikusan fejlődő nemzetközi csapatunknak, küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.
Csongrád