Minőségirányítási és vevői kapcsolattartó mérnök (Nagytarcsa)

A Dembell Hungary Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Minőségirányítási és vevői kapcsolattartó mérnök

Feladatok

  • vevőkkel való kapcsolattartás
  • vevői reklamációk, belső nem megfelelőségek kezelése, gyökérok elemzés
  • minőségirányítási és egyéb folyamatok PDCA alapú fejlesztése
  • a minőségirányítási ellenőrök munkájának előkészítése, szervezése, hatékonyságának folyamatos felülvizsgálata
  • részvétel technológiai fejlesztésekben
  • minőségirányítási rendszer bevezetése és folyamatos fejlesztése

Elvárások

  • felsőfokú végzettség (minőségbiztosítási mérnök)
  • autóiparban szerzett minimum 3 év gyártási tapasztalat
  • problémamegoldó technikák ismerete, ezekben való gyakorlati jártasság (Ishikawa, 8D, 5W, stb.).
  • kommunikációs szintű angol és német nyelvtudás
  • rendszer szemlélet, analitikus gondolkodásmód és jó kommunikációs készségek
  • pontosság, precizitás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Előnyök

  • járműgyártásban szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • stabil vállalati háttér
  • változatos, innovatív projektekben való részvétel,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • versenyképes bérezés
  • éves bónusz
  • munkába járás költségtérítés
  • rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye

2142 Nagytarcsa, Asbóth Oszkár

Fényképes önéletrajzzal.

Nagytarcsa