Minőségirányítási mérnök (Komárom-Esztergom megye)

A hirdetés már lejárt!

Minőségirányítási mérnök

Leírás

Komáromi partnercégünk részére keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Minőségügyi oktatások szervezése és lebonyolítása
  • Éves auditterv elkészítése, aktív részvétel a külső és belső auditok előkészítésében és lebonyolításában
  • A minőségügyi rendszer IATF 16494:2016 szerinti működtetése és fejlesztése a vevői követelményeknek megfelelően
  • Változásmenedzsment kezelése és nyomonkövetése
  • Minőségügyi riportok, kulcs-teljesítménymutatók meghatározása és felügyelete
  • Vezetőségi átvizsgálások szervezése, felügylete

Elvárások
  • MSc/BSc, főiskolai végzettség mérnöki területen
  • Legalább három év hasonló munkakörben szerzett autóipari tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás elengedhetetlen
  • ISO 9001, IATF 16949, VDA 6.3, VDA 6.5, Formel Q szabványok ismerete
  • Minőségügyi technikák (8D , 5-Why, Ishikawa diagram, PFMEA, PFMCA, CP, SPC, Kaizen, 5S, APQP, PPAP, MSA, SIPOC) ismerete

Amit kínálunk
  • Piaci átlag feletti fizetési csomag, melyben cafeteria is szerepet kap
  • Lehetőség cégünk működését mélyrehatóan megismerni
  • A legújabb elektromos autókba szánt akkumulátor-gyártási technológia megismerésének lehetősége

Munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye